İstanbul’da doğdum ve keyifle eğitim aldığım İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Bunun üzerine o dönem İstanbul’da açılan tek Endüstri ve Örgüt Psikolojisi yüksek lisans programına kaydoldum. Takım çalışması, kişilik tipleri, performans ve takım performansından duyulan memnuniyet konularını içine alan tezimin teslimi ile birlikte Maltepe Üniversitesi’ndeki yüksek lisans progmını başarıyla tamamladım.

Üniversite yılları boyunca İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü’ne başkanlık yaptım ve Türkiye Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda (TPÖÇG) aktif görev aldım. Aynı zamanda EFPSA (Avrupa Psikoloji Öğrencileri Birliği) yönetim kurulunda görev aldım.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Danışman Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde klinik psikoloji deneyimi edindikten sonra Boğaziçi Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde görev alarak şirketlere sağlanacak eğitimlerin içerik hazırlama ve organizasyon süreçlerinde bulundum.

Son olarak lojistik sektöründe insan kaynakları alanında deneyim edindim ve şu anda yabancı bir pazar araştırma şirketinin insan kaynakları ekibinde orta ve üst düzey liderlerimize tüm insan kaynakları süreçlerinde partnerlik etmekte, buna ek olarak İK analitiği çalışmalarını sürdürmekte ve Avrupa çapındaki yetenek bağlılığı ve gelişimi çalışmalarına destek vermekteyim.

PERYÖN üyesiyim ve alanla ilişkili etkinlikleri takip etmeye özen gösteriyorum.

Profesyonellerle çalışmakla birlikte öğrencilere ve yeni mezunlara destek olmaktan ve meslektaşlarımla tanışarak fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alıyorum.

Yaptığı işi seven biriyim ve en büyük hedefim daha fazla kişinin hayat kalitesini arttırarak mutlu olmalarını sağlamak.

Eğer benimle iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki form aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle

Reklamlar